30.10.2023r. Ostatnie pożegnanie

30-10-2023

wstęga żałobna

Z niedowierzaniem i wielkim smutkiem odebraliśmy informację o śmierci naszego byłego ucznia

ś.p. Andreya Zavogorniego.

Odejście tak młodego człowieka napawa smutkiem i poczuciem straty. Andrey był w naszej społeczności szkolnej wyróżniającą się osobowością. Pięknie śpiewał, chętnie współpracował, ambitny, pomocny, uczynny, serdeczny. Jego uśmiech i przytulasy rozbrajały. Zawsze starał się być jak najlepszym człowiekiem. Kiedy popełnił błąd potrafił się przyznać i przeprosić.

Zapamiętaliśmy Andreya jako radosnego, ciepłego, pełnego emocji chłopca. Cała społeczność szkolna jest poruszona jego nagłym odejściem.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie, Nauczyciele i inni Pracownicy szkoły oraz Uczniowie składają Rodzinie Adreya wyrazy najgłębszego współczucia.