30.10.2023r. Projekt "W domu, w przedszkolu, w szkole z Bogiem"

30-10-2023

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie przystąpili do ogólnopolskiego projektu katechetycznego – "W domu, w przedszkolu, w szkole z Bogiem". Projekt będzie realizowany przez cały rok katechetyczny 2023/2024. W ramach niego na lekcjach religii będziemy tworzyć piękne prace oraz przygotowywać ciekawe zajęcia. Głównym założeniem projektu jest odkrywanie tajemnicy osobowego Boga, objawiającego ludziom swoją miłość, poprzez współdziałanie z rodzicami, różnymi środowiskami, organizacjami i instytucjami. Udział w projekcie to również wspaniała zabawa. Efekty zaprezentujemy końcem roku katechetycznego.

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o udziale szkoły w roku szkolnym 2023/2024 w ogólnopolskim projekcie katechetycznym