27.11.2023r. Wielki sukces ucznia naszej szkoły, Krzysztofa Hlubka

27-11-2023

Z wielką dumą i radością chcemy przekazać wiadomość o sukcesie ucznia naszej szkoły, Krzysztofa Hlubka.

Uczeń ZS3S Krzysztof Hlubek pozuje do zdjęcia podczas treningu na hali Arena Gliwice

Krzysiu od kilku lat jest członkiem Integracyjnego Klubu Sportowego „Jeźdźcy”. W sezonie 2023 zdobył wraz ze swoją drużyną Mistrzostwo Polski w Rugby na Wózkach oraz Puchar Polski. To ogromny sukces oraz wynik poświęcenia i determinacji Krzyśka, który z powodzeniem łączy obowiązki ucznia i zawodnika. Idealnie określają go słowa trenera: „Krzysztof jest zawodnikiem, który staje się jednym z lepszych graczy w Polskiej Lidze. Jego determinacja, poświęcenie sprawia, że jest ważnym punktem zespołu, a jego mądrość w graniu znacząco ułatwiła zdobycie zamierzonego celu.”
Krzysiu, gratulujemy Ci sukcesu oraz życzymy wielu kolejnych!
Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Integracyjnego Klubu Sportowego „Jeźdźcy”, do którego należy Krzysiek:

Zdjęcie drużyny IKS "Jeźdźcy" przedstawia 8 zawodników, trenerów oraz innych działaczy klubu