16.01.2024r. Dzień Babci i Dziadka

16-01-2024

16 stycznia 2024 do Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie zawitali specjalni goście - dziadkowie naszych uczniów. Mieli okazję zobaczyć swoje wnuki, które przygotowały dla nich występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku wystąpili uczniowie najmłodszych klas jako szkolni instrumentaliści. Kolejnymi punktami programu była prezentacja, w której wnuki opowiadały o swoich dziadkach oraz przedstawienie jasełkowe. Po występach uczniowie wręczyli swoim gościom przygotowane upominki, a także zaprosili ich na poczęstunek z ciastem upieczonym przez Szkołę Branżową. Wzruszeń było sporo, wiele radości i uśmiechów na twarzach zarówno dziadków jak i naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za przyjęcie zaproszenia i tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że "do zobaczenia za rok".

Babcie i dziadkowie uczniów na spotkaniu w szkole.   Uczniowie występujący podczas obchodów Dnia Babi i Dziadka oraz pan dyrektor przemawiający do gości

Więcej zdjęć dostępnych na stronie Facebook. (klik)