12.04.2024 r. "Przyjaźnie dla autyzmu" - zajęcia integracyjne

12-04-2024

12 kwietnia wramach projektu "Przyjaźnie dla autyzmu" w naszej szkole na sali gimnastycznej odbyły się zajęcia integracyjne: "Zabawy sensoryczno - ruchowe na niebiesko". W zadaniach uczestniczyły przedszkolaki z grup specjalnych Publicznego Przedszkola nr 6 im. Misia Puchatka w Pszczynie oraz uczniowie naszej szkoły z kl.1aAU, kl.1aU, kl.2bU. kl.1-3uS, kl. 3al. Po wstępnej zabawie integracyjnej, która miała na celu wzajemne zapoznanie się, uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy. Dzieci miały do przejścia stację plastyczną, sprawności manualnej, sensoryczną ścieżkę i ogólnousprawniający tor przeszkód. Po wykonaniu wszystkich zadań uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami. Przedszkolaki w ramach rewanżu zaprosiły uczniów naszej szkoły na zabawy sensoryczne na zielonej trawce do ich przedszkola, za co bardzo dziękujemy i na pewno Was odwiedzimy.

Więcej zdjęć na stronie Facebook (klik)

Grupa uczniów i przedszkolaków- uczestnicy imprezy z nagrodami.