15.04.2024 r. "Przyjaźnie dla autyzmu" - Korekcja Wad Postawy z Niebieskim w Tle

15-04-2024

W poniedziałek 15.04.2024r. w Naszej Szkole w salce korekcyjnej zrobiło się niebiesko. W ramach projektu "Przyjaźnie dla autyzmu" odbyły się zajęcia: "Korekcja Wad Postawy z Niebieskim w Tle". W zadaniach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z kl. 1auP-2auP, kl. 6cAU-7-8aAU oraz kl. 7aU. Ćwiczący na poszczególnych stacjach wykonywali zadania: rzuty do celu na równoważni, rzuty stopami woreczkami do kosza, podciąganie się na ławeczce gimnastycznej, przewożenie cegiełek na desce rotacyjnej, sensoryczna ścieżka z rzutami do celu, zawieszanie szarf gimnastycznych na linie stopami oraz przekładanie piłeczek stopami. Wszyscy poradzili sobie z bardzo dobrze, dlatego po wykonaniu wszystkich zadań uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami.

Więcej zdjęć na stronie Facebook (klik)

Uczniowie siedzący na ławce. Uczniowie siedzący na ławce.