Słoneczny Tydzień: 22.05.2024 r. XXII Przegląd Piosenki i Twórczości Artystycznej „Słoneczne granie i śpiewanie”

22-05-2024

Środa 22.05.2024 r. była naszym słonecznym dniem muzycznym. W ramach Słonecznego Tygodnia odbył się XXII Przegląd Piosenki i Twórczości Artystycznej „Słoneczne granie i śpiewanie”. Na scenie PCKulu zaprezentowały się zespoły, soliści i grupy teatralne z zaprzyjaźnionych ośrodków kształcenia specjalnego: Środowiskowy Dom Samopomocy w Pszczynie i Grzawie, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Pszczyny, DOREW z Piasku, Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka, Świetlica Terapeutyczna PSONI z Piasku, Dom Pomocy Społecznej z Pszczyny. Przebogaty repertuar, ciekawe przedstawienia i interesujące interpretacje sprawiły, że na sali panowała iście artystyczna atmosfera. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Artyści otrzymali dyplomy i upominki za prezentacje swoich umiejętności. Już nie możemy doczekać się kolejnego przeglądu!

Więcej zdjęć na stronie Facbook

Grupa uczniów na scenie podczas wręczania nagrody.

Grupa uczestników na scenie podczas występu grupowego.