Dbajmy o naszą sprawność ruchową

25-11-2017

We wtorek 21 listopada, uczniowie klas autystycznych SPU wzięli udział w zajęciach ruchowych pt.:  „Dbajmy o nasza sprawność ruchową”. Zawodnicy mieli do pokonania 5 stacji, gdzie za każde wykonane zadanie otrzymali naklejkę. Konkurencje nie były wcale łatwe. Do zadań Uczniów należało m.in.:  przewiezienie cegiełek na deskorolce, podciąganie się na ławeczce oraz przejście przez tor przeszkód, rzuty woreczkami używając rąk i nóg, wspinanie się na drabinki, przypinanie klamerek oraz brzuszki i przysiady.

Po skończonej zabawie, uczniowie przykleili na swoje dyplomy zdobyte naklejki, a następnie wykorzystując zabarwiony ryż, ozdabiali literki oraz kolorowali obrazki, które utworzyły piękny plakat. Na zakończenie uczniowie otrzymali brawa i wspaniałe upominki.

Michalina Bałuch, Małgorzata Ryś, Aleksandra Sojka