Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej 13.03.2018 Bielsko Biała

15-03-2018

W dniu 13.03.2018 odbył się coroczny międzyszkolny turniej w piłkę nożną halową. W tym roku do zawodów zgłosiło się osiem drużyn: dwie drużyny z Bielska Białej, Oświęcimia, Częstochowy, Wadowic, Czechowic Dziedzic, Cieszyna oraz nasza drużyna w składzie: Jakub Skwarek, Dawid Dudek, Andrzej Paliczka, Kacper Czuba, Paweł Wantuła i Kamil Sikora. Rozgrywki przeprowadzone zostały w dwóch grupach w których mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Dwie zwycięskie drużyny z grupy spotkały się w półfinale, gdzie zwycięzcy rozegrali mecz o pierwsze miejsce. W finale nasza szkoła zmierzyła się z ubiegłorocznym zwycięzcą tego turnieju- drużyną z Oświęcimia. Po zaciętej rywalizacji straciliśmy bramkę w ostatniej minucie meczu i przegraliśmy 0:1, zdobywając tym samym drugie miejsce turnieju, co jest wyjątkowym sukcesem naszych szkolnych piłkarzy.