"SŁONECZNY TYDZIEŃ 2018" Koncert Laureatów Przeglądu Piosenki

24-05-2018

Piątek 18 maja był finalnym dniem Powiatowego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Słoneczny Tydzień”. Po uroczystej gali związanej ze świętem naszej szkoły w Sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród laureatom XX Powiatowego Przeglądu Piosenki i Twórczości Artystycznej „Słoneczne granie i śpiewanie”. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie. II miejsce (w kategorii śpiew) zajęła Kamila Lajsner oraz Zespół „Urwisy”, I miejsce otrzymała Angelika Wybrańczyk, natomiast I miejsce specjalne (w kategorii gra na instrumentach)  otrzymał Zespół „Instrumentów 6 - Słoneczni”.  Podczas Koncertu Laureatów, wspólnie z rodzicami naszych uczniów oraz zaproszonymi gośćmi mogliśmy jeszcze raz posłuchać i zobaczyć najlepszych. Gratulujemy sukcesu wszystkim laureatom!

Romana Baron, Zbigniew Lejawka