"SŁONECZNY TYDZIEŃ 2018" Dbajmy o swoją sprawność ruchową

29-05-2018

SŁONECZNY TYDZIEŃ - Dbajmy o swoją sprawność ruchową

W poniedziałek 14 maja 2018r. w ramach Słonecznego Tygodnia, uczniowie klas SPU wzięli udział w zajęciach ruchowych pt.: „Dbajmy o swoją sprawność ruchową”. Zawodnicy mieli do pokonania 5 stacji, gdzie za każde wykonane zadanie otrzymali naklejkę, którą później naklejali na swoja kartę zadań. Konkurencje nie były wcale łatwe. Do zadań Uczniów należało m.in.: podciąganie się na ławeczce oraz przejście przez tor przeszkód zakończony rzutem do celu, rzuty woreczkami z użyciem rąk i nóg, wspinanie się na drabinki, przypinanie klamerek oraz „brzuszki” i przysiady. Jedną ze stacji było również odrysowanie swojej dłoni i jej pokolorowanie. Po wycięciu dłonie dzieci utworzyły wspaniałe słońce. Na zakończenie uczniowie otrzymali brawa i wspaniałe upominki. Wszyscy świetnie się bawili.

Michalina Bałuch, Małgorzata Ryś, Aleksandra Sojka