Sukcesy plastyczne naszych uczniów

10-06-2018

Sukcesy plastyczne uczniów.

Nasi uczniowie mogą pochwalić się osiągnięciami w konkursach plastycznych:

Karolina Góralczyk, uczennica klasy 3gu zdobyła wyróżnienie w 16 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie” o temacie przewodnim „Tajemnice błękitnej planety”. Organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu.

Dawid Korus, uczeń klasy 2ug+3ga zajął III miejsce w II Zabrzańskim Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych z cyklu: „Wyrażam siebie kolorami”, tytuł przeglądu „Barwne Motyle”.

Hubert Kokot, uczeń klasy 6-7u zdobył wyróżnienie w konkursie „Są rzeczy piękne i brzydkie, dobre i złe, szlachetne i podłe”, organizowany przez oddział szkolny w Pielgrzymowicach.

Również  w XXXX Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w Muzeum”,  nasi uczniowie zostali laureatami:

Maria Janosz, Bartosz Grzyb, Skrobol Dominik, Jakub Skwarek, Martyna Ruda, Paulina Sowa, Klaudia Szweda, Jakub Jazowy, Klaudia Zawisza i Karolina Sobierajska.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca w Stajniach Książęcych, zapraszamy na wystawę prac.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!