Podsumowanie roku Korczakowskiego w ZS3S

16 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół nr 3 Specjalnych im. J. Korczaka w Pszczynie odbyło się uroczyste podsumowanie Roku Korczakowskiego pod hasłem” Nie ma dzieci - są ludzie”, podczas którego poezją i muzyką głosiliśmy prawa dziecka oraz poszanowanie jego godności.

Spotkanie stało się okazją do złożenia podziękowań dla Starosty Pszczyńskiego Pana Pawła Sadzy za objęcie honorowym patronatem przedsięwzięć organizowanych w ramach obchodów Roku Korczakowskiego.

Podziękowania przekazano również na ręce prezesa Stowarzyszeniu Na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół Nr 3 Specjalnych w Pszczynie "Razem", Pana Mariana Ogrodnika oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie.

Zdjęcia z uroczystości podsumowania Roku Korczakowskiego, która odbyła sie w sali gimnastycznej ZS3S; przedstawiaja występujących uczniów, zaproszonych gości, publiczność oraz wystrój sali - galerię prac uczniów