Wyjazd na sanki i narty biegowe na Przełęcz Salmopolską 3 marca 2022 r.

Dnia 3 marca 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na Przełęcz Salmopolską. Na Białym Krzyżu trafiliśmy na duże ilości śniegu oraz słoneczną pogodę. Nasi uczniowie przy dobrych warunkach śniegowych uczestniczyli w zimowych zabawach i rekreacji, takich jak zjeżdżanie na sankach oraz mniej liczna grupa poruszała się na nartach biegowych. W trakcie rekreacji dzieci i młodzież korzystała z posiłków i napojów oferowanych przez miejscową gastronomię. Pobyt na stoku kompleksu narciarskiego „Biały Krzyż” dostarczył wszystkich wiele radości. W dobrych nastrojach wszyscy udali się do autokaru, by dojechać do Pszczyny pod naszą szkołę, gdzie zakończyła się nasza wycieczka.

Galeria zdjęć:

Zdjęcia przedstawiające uczniów na stoku Przełęczy Salmopolskiej, uprawiających saneczkarstwo.