Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie

20 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie. Przybyli z radosną kolędą i pastorałką, uśmiechem i dobrym słowem.

Mieszkańcy DPS przygotowali dla nas wykonane na szydełku ozdoby choinkowe-aniołki. Panowała miła, przyjemna i serdeczna atmosfera.

Galeria zdjęć:

Galeria przedstawia serię zdjęć wykonanych podczas występu. Na zdjęciach widoczni są występujący uczniowie oraz pani Stanisława Kornecka Kubska grająca na skrzypcach. Obok Pani Stanisławy na gitarze gra uczeń Tomasz Dzida. Przed dziećmi zanjdują się mikrofony. Widoczna jest widownia a także Siostra Dyrektor DPS, która rozdaje dzieciom małe podarki. Dekorację stanowią papierowe gwiazdy wiszące z sufitu i choinka.