Z kolędą w Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie

21 grudnia 2020r. nasi uczniowie wybrali się do Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie by wspólnie pokolędować. Występ ten był niezmiernie wzruszający zarówno dla mieszkańców jak i naszych wychowanków. Słoneczny Gospel swoim pięknym, radosnym śpiewem zaktywizował podopiecznych Domu do wspólnego kolędowania. Zaś  w ramach wolontariatu uczniowie kl. 2 Szkoły Branżowej przynieśli ze sobą własnoręcznie upieczone przepyszne pierniczki, którymi obdarowali mieszkańców. Opiekę nad grupą sprawowała Pani Dorota Szklany wraz z Panią Mirką Gad i Radosławą Langer-Skorupa.

Galeria zdjęć:

Galeria przedstawia serię zdjęć wykonanych podczas występu. Na zdjęciach widoczni są występujący uczniowie w strojach gospel, postacie przedstawiające Maryję i Józefa oraz panie, kóre uczniów przygotowały do występu. Widoczna jest widownia a także Pani Dorota Szklanny, która trzyma mikrofon i prezent (ozdobne pudełko) dla podopiecznych DPS oraz Siostra Dyrektor DPS, która prezent otwarła. Dekorację stanowią choinka i gwiazda betlejemska.